1 квітня - Міжнародний день птахів

Що відчуває пташка, коли відлітає і вирій?
– Чи розуміє вона, що Там – чужина?
– Цікаво, а коли пташка розуміє,
що їй час повертатися на Батьківщину?
– І чому вона не залишається у вирію,
якщо там є всі умови для життя?
Скільки запитань вміщається в дитячій голівці? І це тільки про пташку, яку всі чекають на рідній землі. З приходом весни пташки відчули себе сміливішими, адже незабаром тепло, повернуться їхні пернаті родичі. Діти радо спостерігають за галасливими літаючими клубочками та готуються до зустрічі пташок.
1 квітня - Міжнародний день птахів, який проходить щорічно в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера». Їхнє повернення святкується також як прихід весни.
Художнє слово, музичні етюди, цікаві спостереження, ігри-бесіди, вікторини та продуктивна діяльність з дітьми – все це сприяло активізації дитячої уваги, розширенню знань дітей про життя птахів, їх особливості харчування, міграції, вихованню екологічної свідомості дітей.