– це заклад дошкільної освіти для дітей віком від 2 до 6 (7) років, заснований у 1963 році, належить до міської комунальної власності. Завідувач - Колода Алла Анатоліївна.

В ньому функціонує 3 групи, з них: 1 група для дітей ясельного віку та 2 групи для дітей садового віку.

Режим роботи закладу

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 32 «Теремок» Черкаської міської ради працює за п’ятиденним робочим тижнем.

· з 10-годинним перебуванням дітей (8.00-18.00) – 3 групи.

Мова освітнього процесу - українська.

Основні завдання закладу дошкільної освіти:

• задовольняти потреби громадян в здобутті дітьми дошкільної освіти;
  • створювати сприятливі умови для виховання, навчання, збереження і зміцнення здоров'я дітей дошкільного віку;
  • здійснювати кваліфіковану допомогу в корекції мовленнєвих вад та психічних розладів дошкільників;
  • формувати здоровий спосіб життя (фізичний, психічний, духовний, соціальний);
  • розвивати творчі здібності та інтереси дітей.

Пріоритетні напрямки роботи закладу:

1. Удосконалювати роботу щодо формування мовленнєвої компетентності дитини шляхом використання сучасних технологій розвитку зв’язного мовлення.

2. Формування сенсорно-пізнавальної компетенції у дітей молодшого дошкільного віку засобами умовно-символічних зображень, моделювання, технологій розвиваючих ігор

Метою закладу дошкільної освіти є

створення безпечних умов для розвитку, виховання та навчання дітей, збереження і зміцнення фізичного та психічного здоров’я, орієнтація на оздоровчу психолого-педагогічну підготовку дітей до школи, підвищення фізичної та розумової працездатності, розроблення та втілення нових організаційно-педагогічних нетрадиційних форм і методів виховання та навчання (з урахуванням побажань батьків), залучення батьків до активної участі у освітньому процесі, впровадження в практичну роботу з дітьми розвивальних освітніх технологій, формування основ здорового способу життя.

Загальна кількість вихованців

2-7 років