Меню на осінній період

menyu-osin-2021-8.doc

Меню на зимовий період

Раді повідомити, що з нового року у нашому дитячому садку, харчування дітей здійснюється, відповідно до нового меню, розробленого фахівцями, згідно з рекомендаціями Міністерства охорони здоров'я України та постанови КМУ "Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення на відпочинок" від 24.03.2021 №305.

Так, у дитячому меню обмежили кількість солі, цукру, жирів тваринного походження. Крім того, до нового меню не включили ковбасні вироби, сосиски, рибні, м’ясні та плодоовочеві консерви, кондитерські вироби, адже ці продукти мають високий вміст солі та цукру.

Також в новому меню передбачено зменшення норми споживання хліба та картоплі, обмежено кількість молочних каш, а натомість буде більше кисломолочних продуктів таки як сиру кисломолочного кефіру і йогурту. Врегулювали споживання дітьми м'ясопродуктів. У меню включено страви з м'яса курки, індика, свинини, яловичини. Також передбачено страви з риби, бобових, свіжозаморожених ягід, свіжих фруктів. У меню дітей значно зменшено вживання цукру, натомість у приготування напоїв включено суміші із сухофруктів, ізюму, кураги. Значно збільшено раціон страв овочами із додаванням чорносливу, горошку свіжозамороженого, квасолі та інших продуктів.

З дитячого меню виключено випічку, кондитерські вироби. Проте у меню двічі на день споживання фруктів, фруктових салатів, фруктового асорті.

Отже, така збалансована система харчування, допоможе нашим малюкам зростати здоровими та розвиватися гармонійно!!!

ПРИМІРНЕ ЧОТИРИТИЖНЕВЕ МЕНЮ (на зимовий період) для закладів дошкільної освіти Черкаської міської ради. Ви можете переглянути по Силці...

menyu-zdo-zagalnogo-tipu-28.12.2021-2.doc